Informace a objednávky: Po-Ct 9:30-14:30
Tel: +420 228 882 303
cz.500cosmetics
 
 
Email:
* Odesláním e-mailu souhlasíte s právními podmínkami
Doporuceno profesionály
ZVYŠTE SVOU SEXUÁLNÍ TOUHU
100% prírodní PRODUKT
100% BEZPECNÉ
SPECIÁLNÍ NABÍDKA!
PODEPSANÉ OHLASY/AUDIO
CHCETE SE STÁT DISTRIBUTOREM?
Dropship systém
PARTNERSKÝ PROGRAM
KONTAKTUJTE NÁS

Feminil je tím jediným posilovačem libida doporučeným uznávanými zdravotními odborníky, kteří měli možnost si sami ověřit účinnost a rychlost dosažení výsledků našeho produktu.

Na rozdíl od jiných podobných produktů, má ten náš opravdové ohlasy podepsané skutečnými lékaři, což je pro naše klienty bezesporu nepřekonatelnou zárukou.

Poznejte názory našeho lékařského týmu na účinnost Feminilu.

Odborný lékař a sexuální terapeut.

“Během mé profesionální kariéry jako specialisty přes lidské sexuální problémy, jsem léčil mnoho pacientů postižených snížením libida. Vědomá sexuální touha je psychobiologický mechanismus, který předchází sexuálnímu vzrušení, tak že oba nepodněcují sexuální styky s jinými osobami. Kvůli mnoha faktorům jako je stres, antikoncepční metody, ekonomické problémy, a tak dále, okolo 43% žen v určitém momentě svého života, zaznamenají snížení sexuálního apetitu, které se nazývá “syndrom utlumené sexuální touhy”. Tento nedostatek požitku a fyzického kontaktu vytváří depresivní poruchy, nízkou sebedůvěru, nešťastnost… nebo může dokonce i vyprovokovat rozchod páru.

Nicméně se v poslední době objevila řada přírodních a zcela bezpečných produktů, -složených na bázi bylin- , které mimořádně přispívají zvýšení ženského libida na velmi významné hladiny. Většina těchto posilovačů libida účinkuje velmi dobře a v současné době jsou stále oblíbenější.

Z mého pohledu a podle zkušeností několika mých pacientek s tímto tipem produktů, je Feminil tím nejúčinnějším podpůrcem libida v současné nabídce. Jedná se o jedinečný a velmi prospěšný systém, protože není dobrý jen na zvýšení sexuální touhy, ale zvyšuje rovněž plodnost tím, že formuje a posiluje reprodukční systém, zesiluje orgasmu a zvyšuje pravděpodobnost mnohonásobného orgasmu a rozšiřuje krevní tok a tak maximalizuje vzrušivost klitorisu. To vše bez vedlejších účinků a jakéhokoliv zdravotního rizika.  

Velmi věřím v tento skvělý produkt, a proto ho s naprostou důvěrou doporučuji všem ženám, které trpí touto poruchou a chtějí obnovit sexuální odezvu, která by jim umožnila udržovat zcela normální sexuální vztahy, jak tomu ostatních žen.

Dr. Óscar Arana

Saber Mas Comprar Ahora