Informace a objednávky: Po-Ct 9:30-14:30
Tel: +420 228 882 303
cz.500cosmetics
 
 
Email:
* Odesláním e-mailu souhlasíte s právními podmínkami
Doporuceno profesionály
ZVYŠTE SVOU SEXUÁLNÍ TOUHU
100% prírodní PRODUKT
100% BEZPECNÉ
SPECIÁLNÍ NABÍDKA!
PODEPSANÉ OHLASY/AUDIO
CHCETE SE STÁT DISTRIBUTOREM?
Dropship systém
PARTNERSKÝ PROGRAM
KONTAKTUJTE NÁS
ensk sexuln touha

Účinnost našeho produktu se z velké části vděčí kvalitě ingrediencí, z kterých je složen, 100% přírodním rostlinným extraktům speciálně vyvinutým pro stimulaci a podporu ženské sexuální touhy.

Feminil je doplňkem stravy vyrobeným výhradně pro zvýšení libida a ženské sexuální touhy, a také pro snížení výkyvů nálady během menstruačního cyklu. Je prezentován ve formě dražé (30 v každém platu) a je doporučenu brát jednu za den.

q

Mnoho žen, v určitém okamžiku jejich života, pociťuje snížení jak sexuální touhy tak uspokojení v sexu. S věkem se vznikají normální změny v sexuální odezvě. To se ensk libidovětšinou projevuje jasným snížením hladiny vzrušení, lubrikace, krevního toku a intenzity orgasmů, ovlivňuje ale také touhu, která se může snižovat, jak jsme právě zmínili. Faktorů, které se podílejí na tomto úbytku, může být mnoho, ale těmi nejdůležitějšími jsou stres, deprese a úzkost. Většina žen nevěnuje pozornost svým pocitům, protože považují libido za něco, co se prostě stane, a ne něco, co se může snadno upravit.

Nicméně je touha velmi podstatná pro udržování sexuálních vztahů, protože umožňuje vytvořit intimní atmosféru potřebnou pro milování se s vaším partnerem. Neexistuje-li sexuální touha nebo libido, je velmi obtížné dosáhnout dalších fází sexuální odezvy jako je vzrušení a orgasmus. Bohužel realitou je, že mnoho párů má problémy ve svém sexuálním životě kvůli ztrátě touhy. V mnoha případech to vyvolává stavy úzkosti a nedostatek sebevědomí v páru, který je nucen vyhledat psychologickou pomoc.

* Zlepen sexulnch funkc a celkovho sexulnho zdrav

Hlavními vlastnostmi Feminilu jsou zvýšení touhy a významné zlepšení sexuálních funkcí. Náš produkt obsahuje vhodné ingredience pro podporu potřebné hormonální rovnováhy, která vám dá kontrolu nad sexuální odezvou vašeho těla.


* Zven libido, prrodn lubrikace a vet citlivost

Feminil účinkuje tak, že podporuje zvýšení krevního toku a zvětšení svalového uvolnění, což přirozenou formou zvyšuje lubrikaci a dodává větší citlivost. To všechno slouží k podpoře libida a tak dosažení zdravější a energičtější sexuální odezvy.


* Bojuje s negativními efekty PMS a symptomy menopauzy

Ingredience, z kterých je složen Feminil zmírňují negativní efekty produkované PMS, protože pomáhá normalizovat hladiny estrogenu v organismu. Navíc odráží menopauzu, protože u žen, které trpí těmito symptomy, ve velké míře zmírňuje noční dušení a pocení.


* Afrodiziakální energie pro nekonečnou rozkoš

Významné zvýšení testosteronu produkované v důsledku některých složek Feminilu jako je Tribulus Terrestris vyrovnává minerály v těle a pročišťuje žíly a tepny. To má za následek výrazné zvýšení sexuálního apetitu a procítění během sexu, tedy větší uspokojení a možnost užít si mnohonásobných orgasmů.


* Žádné negativní vedlejší účinky, nebo vám vrátíme peníze

Naše složené, vyvážená a bylinnými výtažky umocněná kombinace, nemá žádné vedlejší účinky, ani negativní, ani pozitivní. V každém případě, nabízíme 30 denní záruku vrácení peněz, které můžete využít, pokud z nějakého důvody dosažené výsledky nejsou ty, které jste očekávali.

Dr. Arana
Sexuolog a odborn lkar

"[...] Feminil je tím nejúčinnějším posilovačem libida v současné době, protože je dobrý nejen na zvýšení sexuální touhy, ale také na zvýšení plodnosti, protože formuje a posiluje reprodukční systém [...]"

Prectete si cel ohlas...

 


Maca (Lepidium peruvianum Chacón, = L. meyenii Walpers) je roční nebo dvouroční bylina původem z And Peru a Bolívie, kde se pěstuje pro svůj jedlý hypokotyl. Kromě toho, že se jí, mají jeho kořeny vlastnosti, které jej dělají sexuálním energizantem. Mezi rozličnými prospěchy, které přináší, jsou těmi nejvýznamnějšími: redukce stresu, zvýšení plodnosti u obou pohlaví, afrodiziakální účinek, který působí proti nedostatku chuti, ulevení od premenstruačních bolestí a regulace menstruačního cyklu a ulevení od obtíží menopauzy bez hormonálních rizik. Je to bylinná strava vysoké energické hodnoty.

Niacin, kyselina nikotinová, vitamín B3 nebo vitamín PP je ve vodě rozpůstný vitamín, jehož deriváty, NADH a NAD+, a NADPH a NADP+, hrají hlavní roli v buněčném energetickém metabolismu a reparaci ADN. Zmíněný vitamín B3 obsahuje také příslušný amid, nikotinamid, neboli niacinamid, s chemickým vzorcem C6H6NO2. Součástí účinků niacinu je odstranění toxických chemikálií z těla a spoluúčast na produkci syntetických steroidních hormonů adrenalinovou žlázou, jako jsou sexuální hormony a hormony spojené se stresem. Niacin se podílí na syntéze některých hormonů a je podstatným pro růst. Nikotinamid a kyselina nikotinová se v hojné míře nacházejí v přírodě. V rostlinách převažuje kyselina nikotinová a v živočiších převažuje nikotiamid.

Po více než 5000 let, je Ginkgo používaná ve staré čínské bylinné medicíně. Posledních 30 let, více než 300 vědecky ověřených studií prokázalo, že Ginkgo Biloba předchází mnoha problémům lidské těla. V posledních letech získal tento strom mnohé uznání jako mozkové tonikum, které posiluje paměť díky svým pozitivním účinkům na cévní systém především v mozku. Zlepšuje rovněž vnější oběh, okysličení a zvyšuje tok krve v pohlavních orgánech, čímž zlepšuje sexuální funkce. Bylo také prokázáno, že je výborným doplňkem stravy pro duševní stabilitu, zvýšení vitality a zlepšení krevního oběhu v žilách. Jeho vysoký antioxidační účinek pomáhá bojovat proti efektům stárnutí, včetně psychické únavy a nedostatku energie.

Je málo známou a silnou bylinou, která stimuluje přívěšek mozkový a posiluje ledviny a nadledvinky. Stabilizuje rovněž rytmus srdce, ohromně zvyšuje energii a běžně se používá pro léčení angíny pektoris (bolest na prsou), chronické bronchitidy a neurastenie (nervové slabosti). V současné době existuje prospěšná kapacita pro léčbu symptomů aterosklerózy a zlepšení životních podmínek spojených s hemodialýzou. Ostatní slibné oblasti jsou spojené se sexuální funkcí, u které má rovněž velkou odezvu.

Tribulus Terrestris je jméno jedné velmi účinné rostliny, která má tisíciletou tradici v orientálních zemích, a která byla po dlouhou dobu užívána jako posilovač libida. Početné studie se shodují na významném zvýšení produkce testosteronu díky zvýšení hladiny LH (luteinizační hormon), vylučovaného přívěškem mozkovým. Zdá se, že hlavní účinky Tribulus Terrestris zvyšují sexuální impuls a plodnost. V současné době existuje mnoho léčiv, které využívají tuto rostlinu pro vyrovnání minerálů v těle, pročištění žil a cév, a především pro zvýšení hladiny testosteronu u obou pohlaví. Stejně tak se u žen, které používají tyto léky, zvyšuje sexuální apetit a dosahují mnohačetných orgasmů.

Známý také jako Huang Qi, Bei Qi nebo Hwanggi, je to přírodní rostlina z Číny. Částí rostliny, která se používá pro lékařské účely, je kořen. V tradiční čínské medicíně se běžně astragalus nachází ve směsích s jinými bylinami a používá se při ošetření mnoha nemocí, mezi které patří: srdeční choroby, nemoci jater, ledvinové nemoci, a také rakovina, virové infekce a poruchy imunitního systému. Některé studie rovněž navádějí, že atragalus také zlepšuje pohyblivost spermatozoidů, snižuje tlak v tepnách a maximalizuje srdeční funkci a funkci imunitního systému u osob nakažených HIV.

Bioperine je extrakt z piperinu, hlavního alkaloidu černého pepře, a je jeho zcela čistou a bezpečnou formou. Získává se z plodů pocházejících z rostlin, které se pěstují ve vlhkých oblastech bohatých na Nigrum L. (černý pepř). Jeho vědecké jméno je Piper nigrum a patří do rodiny piperácea. Je to tropická rostlina pocházející z Indie a Jávy. Byla představena v Řecku Alexandrem Velikým. Legenda vypráví, že  Eudoxo z Cícicu byl prvním Evropanem, který, kromě jiných kořených, přinesl pepř do Evropy. Byl to tak neobvyklý a drahý produkt, že byl používán jako směnná měna během středověku. Jeho vysoká cena byla hlavním důvodem, proč Portugalci hledali cestu na ostrov koření v orientu obeplutím Afriky. Bioperine je novou a revoluční patentovanou ingrediencí, která výrazně zlepšuje absorpci ostatních ingrediencí naším organismem, a usnadňuje tak jejich asimilaci a mimořádně urychluje a zlepšuje dosažené výsledky.

Podvejte se na studie Bioperinu
q Zintenzivnění sexuálního procítění Libido
q Urychlení vzrušení a dovršení klimaxu
q Zlepšení libida a obnovení sexuálního apetitu
q Maximalizace vzrušivosti klitorisu
q Zvětšení entusiasmu během předehry
q Zvýšení pravděpodobnosti vícečetných orgasmů
q Větší zájem o sex a vystupňovaní jeho vychutnání
q Podpoření plodnosti formováním a posílením celého reprodukčního systému
 
Saber Mas Comprar Ahora