Informace a objednávky: Po-Ct 9:30-14:30
Tel: +420 228 882 303
cz.500cosmetics
 
 
Email:
* Odesláním e-mailu souhlasíte s právními podmínkami
Doporuceno profesionály
ZVYŠTE SVOU SEXUÁLNÍ TOUHU
100% prírodní PRODUKT
100% BEZPECNÉ
SPECIÁLNÍ NABÍDKA!
PODEPSANÉ OHLASY/AUDIO
CHCETE SE STÁT DISTRIBUTOREM?
Dropship systém
PARTNERSKÝ PROGRAM
KONTAKTUJTE NÁS
feminil m veker zruky vedoucch produktu

Náš tým FEMINIL si je natolik jist skvělou účinností našeho produktu, díky jeho revolučnímu složení, že vám nabízíme možnost ho po dobu 1 měsíce vyzkoušet, a zavazujeme se vrátit vám celou vámi zaplacenou částku v případě, že nebudete zcela spokojeni s dosaženými výsledky.

Je mon nabdnout lep zruku?

 

Zven libidaUžívejte náš doplněk stravy pro zvýšení libida po minimální dobu 30 dní a pokud z nějakého důvodu, se nedostaví očekávané výsledky, můžete během následujících 37 dnů po obdržení vaší objednávky (30 dní + 7 dní na zaslání zpět) vrátit originální balení a uplatnit tak nárok na celkové vrácení vašich peněz (k tomu je nutné zaslat veškerá balení, jak plná tak i prázdná). Zavazujeme se vám vrátit 100% ceny produktu (mimo nákladů na dopravu) v případě, že nebudete zcela spokojeni s dosaženými výsledky.


Stačí nám zaslat email prostřednictvím oddělení KONTAKTOVAT a profesionální tým péče o klienty Feminil, který je zcela k vaší dispozici, se postará o vaše obsloužení a vyřešení jakéhokoliv typu nepříjemností, které vám mohly jak před, tak i po zakoupení vyvstat.

S jedinečným složením Feminilu budete moci výrazně zvýšit váš sexuální apetit a zlepšit tak kvalitu vašich sexuálních vztahů a více uspokojit vašeho partnera. S naším exkluzivním a 100% přírodním složením dosáhnete nesrovnatelných výsledků, protože kromě toho, že zvyšuje krevní tok a maximalizuje vzrušivost klitorisu, vám pomůže normalizovat hormonální hladinu a snížit tak symptomy premenstruačního syndromu a menopauzy, navíc také prospívá plodnosti formováním a posilováním celého reprodukčního systému.Složení Feminilu je jedičné díky kvalitě jeho ingrediencí. Bezesporu na trhu nenajdete jiný produkt těchto charakteristik, který by se mu vyrovnal, protože veškeré jeho ingredience jsou charakteristické svou čerstvostí a zdravostí.

Je pro nás prvořadé, že je Feminil lékařsky doporučen, protože to všem našim klientkám dodává na klidu a bezpečnosti, něco čím se nemohou pochlubit jiné produkty podobného rázu. Náš lékařský tým doporučuje Feminil svým pacientům jakožto účinný a bezpečný produkt pro zvýšení a zlepšení sexuální touhy, neboť vyvolává větší zájem o sex a posiluje jeho vychutnání. To vše přispívá k celkovému zlepšení sexuálního zdraví a větší sebedůvěře, jak osobní, tak i v páru.

 

Dr. Arana
Sexuolog a odborn lkar

Feminil je tím nejúčinnějším posilovačem libida ze současné škály (…) protože není dobrý pouze pro zvýšení sexuální touhy, ale také pro zvýšení plodnosti tonifikací a posílením reprodukčního systému (…)

Přečtěte si celý ohlas...


Objednávky vyřizujeme denně a zasíláme prostřednictvím spolehlivé doručovací služby PPL z našeho skladu v České republice. Doručení objednávky trvá průměrně 2-4 pracovní dny. Pokud zvolíte doručení zdarma společností TNT, objednávka bude odesílána ze skladu v Holandsku a doručení bude trvat 5-10 pracovních dní. Využíváme služeb prestižních doručovacích společností, abychom zajistili co nejrychlejší doručení vaší objednávky.

Veškeré naše objednávky jsou odeslány naprosto diskrétní formou, tak aby bylo zcela nemožné identifikovat obsah našich balíků. Také na jejich obalu nenajdete nic,  podle čeho by bylo možné určit, co je jejich obsahem.

Sexuln touhaAť už zaplatíme kreditní kartou, nebo jakoukoliv jinou platební metodou, jsou učiněné nákupy zcela bezpečné  a vaše data důvěrná. Zaručujeme vám, že vaše data nikdy nebudou předány ani použity bez vašeho výslovného souhlasu. Používáme ty nejspolehlivější plataformy pro uchování vašich osobních dat a dalších soukromých a důvěrných informací, a nikdo tak nemůže vstoupit do našich databází a odcizit z nich informace. Vaše kreditní karta je v naprostém bezpečí díky našim bezpečnostním programům. Váš email, adresa a kontaktní detaily nikdy nebudou zvěřejněny v souladu s platným zákonem (Zákon na ochranu informací z roku 1988).

Formy plateb jsou buďto prostřednictvím platební plataformy pro platbu kartou Click&buy (v tomto případě se na místě produktu objeví pouze koncept a jméno této platební plataformy, bez jakéhokoliv odkazu na jméno produktu nebo jeho použití) nebo na dobírku, kdy přes rychlou dopravní službu obdržíte vaší objednávku do vlastních rukou ve vašem domově. Všechny tyto platební metody jsou naprosto bezpečné a prováděné v maximální diskrétnosti.

 

*Platební plataforma pro platbu kartou Click&Buy vlastní certifikáty, které zaručují její bezpečnost a důvěryhodnost jakožto platební metody.


 
Saber Mas Comprar Ahora