Informace a objednávky: Po-Ct 9:30-14:30
Tel: +420 228 882 303
cz.500cosmetics
 
 
Email:
* Odesláním e-mailu souhlasíte s právními podmínkami
Doporuceno profesionály
ZVYŠTE SVOU SEXUÁLNÍ TOUHU
100% prírodní PRODUKT
100% BEZPECNÉ
SPECIÁLNÍ NABÍDKA!
PODEPSANÉ OHLASY/AUDIO
CHCETE SE STÁT DISTRIBUTOREM?
Dropship systém
PARTNERSKÝ PROGRAM
KONTAKTUJTE NÁS
Casto kladen dotazy o feminilu

V této části vám dáváme odpovědi na ty nejčastější otázky, na které se nás ptají ženy, které denně navštěvují naše webové stránky za účelem ujasnění jakýchkoliv dotazů, které mohou ve spojení s produktem vyvstat. Máte-li jakýkoliv dotaz, který se zde nenachází, můžete nám poslat email.

Doporučujeme vám, abyste si je pozorně přečetli, protože tato část zahrnuje otázky a odpovědi, které vám mohou pomoci se rozhodnout.

Termín libido, v jeho běžném použití (tedy, v hovorovém jazyce), znamená “sexuální touha”. Většina lékařů a psychiatrů považuje nižší hladinu libida než je “normál” za nemoc, a doporučují, aby byla učiněna opatření pro její léčbu. Také může být symptomem nějaké emocionální poruchy, nečastěji deprese.

Samozřejmě, že účinkuje. Účinnost našeho produktu se z velké části vděčí kvalitě ingrediencí, z kterých je složen, 100% přírodním bylinným výtažkům speciálně vyvinutých a skombinovaných pro stimulaci ženské sexuální touhy.

Feminil je produktem tvořený kombinací různých výtažků ze 100% přírodních rostlin. Každá ingredience byla speciálně vybrána pro své efekty prospěšné pro celkové sexuální zdraví.

Pokud je dávkován jako denní doplněk stravy, Zvyšuje Feminil čas sexuální odezvy, zvyšuje libido, zintenzivňuje sexuální procítění a orgasmy a vyrovnává hormonální systém pro správnou reprodukční funkci.

Zintenzivnění sexuálního procítění

Zrychlení vzrušení a dovršení klimaxu

Zlepšení libida a obnovení sexuálního apetitu

Zvětšení entusiasmu během předehry

Rozšíření krevního toku a maximalizace vzrušivosti klitorisu

To jsou některé z výsledků, které mimo jiných dosáhnete s naším produktem.

Samozřejmě. Je podstatné, aby produkt tohoto typu měl toto ohodnocení. Doplněk stravy v tabletách Feminil je ten jediný na trhu, který je registrované v EU, což zaručuje, že jeho ingredience splňují požadavky na kvalitu a bezpečnost, které vyžadují platné normy pro tento typ produktů.

I když některé pocity je možné zaznamenat okamžitě, většina žen uvádí, že odezva se zlepšuje progresivně během denního užívání tohoto produktu po určitou danou dobu. Existují nějaké faktory spojené, individuálně u každé osoby, s kapacitou tělesné změny, které na to rovněž mají vliv, jako jsou například stravovací návyky, životní styl, atd.

Jeho bezpečnost je nezpochybnitelná. Složení našeho produktu je zcela vytvořeno na bázi rostlin s estrogenními vlastnostmi, a všechny jeho ingredience jsou 100% přírodní a bezpečné, a jeho požití tedy nepřináší žádné zdravotní riziko.

Feminil je 100% přírodním a zcela bezpečným doplňkem stravy, a neinterferuje tedy ostatními léky a v žádném případě nevyvolává žádné vedlejší účinky, které by mohly být zdraví škodlivé. Jako jediné musíte mít na paměti, abyste nebyli alergičtí na žádnou z jeho složek a abyste netrpěli žádným typem nemoci či choroby. V opačném případě, navštivte před použitím produktu lékaře nebo specialistu.

Ne. Není doporučeno, abyste náš produkt užívali během měsíců těhotenství a kojení.

Ne. V žádném případě nemá negativní účinky na antikoncepční prášky. I přes to vám ale doporučujeme, pokud berete nějaký typ antikoncepce, abyste předem konzultovala vašeho lékaře.

Měli byste brát jeden prášek denně po snídani nebo obědě. Je dobré, abyste jej zapíjela sklenicí vody nebo teplého mléka. Nepřekračujete doporučenou dávku a pamatujte si, že zvýšením dávky se výsledky nezlepší.

Maca (LEPIDUM Meyenii Walp), Niacin (Kyselina nikotinová), Ginkgo Biloba, Herba Epimedii extract, Herba Tribulus Terrestris extract, Astragalus Membranaceus a Bioperine. Toto je unikátní a bezpeční výběr rostlin uznávaných pro své speciální vlastnosti a smíchaných ve velmi efektivní kombinaci.

Protože je velmi důležité užívat to správné množství, čehož se dosáhne užíváním předem odměřeného prášku. U tekutin, které vyžadují počítání kapek, lžiček nebo víček, je možnost užití nesprávného množství.

Ano. Musíte být plnoletá, abyste mohla náš produkt zakoupit a užívat.

Samozřejmě. Náš program má podporu uznávaných lékařů z oblasti sexuologie. Můžete se podívat na jejich ohlasy v oddělení Lékařská komunita

Ano. Tyto pršky jsou naprosto účinné, bez ohledu na věk uživatelek. Jako jediné nemohou užívat naše prášky neplnoleté ženy (18 let). Feminil účinkuje jak na mladé ženy, ženy středního a pokročilého věku, nezávisle na jejich fyzické stránce.

Nedoporučujeme užívání tablet těhotným a kojícím ženám, těm, které trpí vysokým krevním tlakem, srdečními nebo jaterními problémy, zeleným zákalem, diabetem nebo které jsou alergické na některou z ingrediencí. Také se nedoporučuje, berete-li antidepresiva nebo jiné předepsané léky na léčbu emocionálních nebo psychologických problémů. Pokud berete jiný typ léky než ty zmíněné, nebo trpíte jinou nemocí, konzultujte svého lékaře.

*Před použitím jakéhokoliv produktu nebo doplňku stravy, konzultujte svého lékaře. Navíc, vy sama se můžete podívat na kombinaci našich ingrediencí a ujistit se, že netrpíte alergií na žádnou z nich.

Životní styl, který lidé vedou, jej ovlivňuje ve všech jeho rovinách, samozřejmě včetně sexuální touhy. Je jasné, že zdraví a spořádaný životní styl, bez nešvarů a s vyváženými návyky, je všeobecně pro zdraví lepší. Nicméně to není přímou příčinou, proč by u vás Feminil neměl účinkovat, je ale vhodné, abyste vedly natolik zdravý životní styl, jak jen to je možné.

Jsme si natolik jistí, že náš produkt výborně účinkuje, že vám nabízíme možnost, vyzkoušet ho po dobu 1 měsíce, a zavazujeme se v případě, že nebudete zcela spokojena s jeho výsledky, vrátit vám celou vámi zaplacenou částku. Je snad možné nabídnout lepší záruku?
Náš obchod se rozrůstá, protože nabízíme excelentní produkty spokojeným klientům, kteří své objednávky opakují. Často nás naši klienti doporučují svým přátelům. Pokud nedocílíte zlepšení ve vaší sexuální výkonnosti, vrátíte nám produkt a my vám vrátíme vaše peníze, bez toho abyste nám museli dát jakékoliv vysvětlení.
Přečtěte si naši ZÁRUKU.

Dodejte si odvahy! Nemáte co ztratit

Objednávky vyřizujeme denně a zasíláme prostřednictvím spolehlivé doručovací služby PPL z našeho skladu v České republice. Doručení objednávky trvá průměrně 2-4 pracovní dny. Pokud zvolíte doručení zdarma společností TNT, objednávka bude odesílána ze skladu v Holandsku a doručení bude trvat 5-10 pracovních dní. Využíváme služeb prestižních doručovacích společností, abychom zajistili co nejrychlejší doručení vaší objednávky.

Samozřejmě, dáváme našim členům k dispozici poradní službu po emailu 24 hodin denně. Zaručujeme vám, že nám bude potěšením pomoci vám vyřešit jakýkoliv dotaz nebo problém, který budete v souvislosti s tímto produktem mít.

NO. Prášky Feminil jsou složené pouze ze 100% přírodních bylinných ingrediencí, a nejsou tedy lékem a není nutné mít lékařský předpis.

Nemusíte se obávat, protože zaplatíte-li kreditní kartou, objeví se pouze jméno platební plataformy “click and buy”, bez jakéhokoliv odkazu na produkt nebo jeho použití.

Naprosto. Každá objednávka je odeslána v diskrétním balení, na které není žádný odlišující znak jeho obsahu, a je tedy nemožné zjistit, co je uvnitř. Jak pro vás, tak i pro nás je diskrétnost důležitá.

Ano je to pravda, pokud se rozhodnete zaplatit Feminil kreditní kartou, ušetříte náklady na dopravu. Využijte výhod a bonusů, které vám nabízíme.

Naprosto. V žádném případě nebudou vaše data podstoupena ani se s nimi nebude obchodovat. Je pouze nutné, abyste nám poskytly informace potřebné pro realizaci nákupu zcela bezpečnou formou pro obě strany.


Bezpečnost nákupů přes internet je naprosto důvěryhodná a zcela zaručená. Navíc byste měli vědět, že zakoupíte-li jak přes platební kartu tak i jakoukoliv jinou platební metodou, budou učiněné nákupy velmi bezpečné díky tomu, že jsou vaše data zcela důvěrná, protože pro jejich uchování používáme maximálně zabezpečené platební plataformy.


 
Saber Mas Comprar Ahora